WEDSTRIJD
12.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Maria Jose Portillo Ramirez | 7-65, 1-6, 6-2 | Norman | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tiphanie Lemaitre vs. Maria Jose Portillo Ramirez - onderlinge wedstrijden
10.11.19 | Finale | Maria Jose Portillo Ramirez | Tiphanie Lemaitre | 6-74, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
12.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Tiphanie Lemaitre | Maria Jose Portillo Ramirez | 7-65, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Norman | Hard |
Tiphanie Lemaitre form & Maria Jose Portillo Ramirez form
Tiphanie Lemaitre - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Diana Martynov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maria Jose Portillo Ramirez - laatste wedstrijden
W35 Mosquera - Clay | ||||
25.04.24 Kwartfinale | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katarina Jokic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Ivana Corley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Anna Maria Fedotova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Vargas (ECU) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 0-2, - Maria Jose Portillo Ramirez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |