WEDSTRIJD
21.02.19 | 2e ronde | Victoria Kan | Manca Pislak | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Victoria Kan | Manca Pislak | |
1e Service % | 16/33 (48%) | 28/38 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/16 (88%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 3/10 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/38 (66%) | 7/33 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/71 (72%) | 20/71 (28%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Victoria Kan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Kan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Kan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Kan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Kan vs. Manca Pislak - onderlinge wedstrijden
21.04.22 | 2e ronde | Victoria Kan | Manca Pislak | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
28.02.19 | 2e ronde | Victoria Kan | Manca Pislak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
21.02.19 | 2e ronde | Victoria Kan | Manca Pislak | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
12.06.18 | 1e ronde | Victoria Kan | Manca Pislak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Maribor | Clay |
Victoria Kan form & Manca Pislak form
Victoria Kan - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Manca Pislak - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Maribor - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
28.09.22 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |