WEDSTRIJD
27.10.20 | 1e ronde | Ziva Falkner | Mira Antonitsch | 7-65, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Ziva Falkner | Mira Antonitsch | |
1e Service % | 61/88 (69%) | 55/92 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/61 (56%) | 31/55 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 14/37 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/18 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/92 (51%) | 39/88 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/180 (53%) | 84/180 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ziva Falkner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ziva Falkner | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ziva Falkner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ziva Falkner | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ziva Falkner | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ziva Falkner | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ziva Falkner | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ziva Falkner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ziva Falkner | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ziva Falkner | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ziva Falkner vs. Mira Antonitsch - onderlinge wedstrijden
27.10.20 | 1e ronde | Ziva Falkner | Mira Antonitsch | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ziva Falkner form & Mira Antonitsch form
Ziva Falkner - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | - | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Mira Antonitsch - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.20 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
02.09.20 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Halve finale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.20 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |