Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Brazil Campinas Challenger sets 1 2 3 4 5
30.11.20
1e ronde
Thomaz Bellucci 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 1 4
30.11.20
1e ronde
Emilio Gomez 2 6 7
Roberto Quiroz 0 3 610
30.11.20
1e ronde
Facundo Bagnis 2 6 6 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 75 4 4
30.11.20
1e ronde
Orlando Luz 2 7 6
Matheus Pucinelle De Almeida 0 63 2
30.11.20
1e ronde
Alejandro Tabilo 2 6 6
Thiago Seyboth Wild 0 1 3
30.11.20
1e ronde
Vit Kopriva 1 7 5
Teimuraz Gabashvili scratch 0 5 3
30.11.20
1e ronde
Sebastian Baez 2 7 1 6
Oscar Jose Gutierrez 1 5 6 1
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Gabriel Donev 2 7 6
Danylo Veremeychuk 0 63 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Timur Kiuamov 2 6 6
Daniil Savelev 0 1 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Giovanni Oradini 2 6 6
Goran Zivotic 0 1 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Martin Dimitrov 2 6 6
Suleyman Deniz Gursoy 0 1 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Mert Alkaya 2 7 4 10
Berk Ilkel 1 60 6 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Filip Misolic 2 6 6
Egor Novikov 0 2 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Tommaso Carnevale-Miino 2 6 6
Basaran Simsek 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Mikhail Minakov 2 0 7 10
Vladislav Ivanov 1 6 5 7
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Stefan Palosi 2 6 6
David Bogatin 0 1 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Adam Bronka 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Admir Kalender 2 6 7
Bora Sengul 0 3 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Nini Gabriel Dica 2 6 6
Elijah Poritzky 0 1 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Baran Cengiz 2 6 6
S Mert Ozdemir 0 2 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Emir Sendogan 2 6 6
Philip Bachmaier 0 4 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Samuil Konov 2 6 6
Valentin Vanta 0 2 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Taiyo Yamanaka 2 6 6
Mert Arabaci 0 0 2
Heren enkelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Yaraslav Shyla 2 6 6
Ahmed Mounir 0 3 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Luis Patino 2 6 6 10
Amr Asrawy 1 4 73 6
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Mathias Klimovicz 0 1 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Stefano Baldoni 2 6 6
Anirudh Chandrasekar 0 0 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Hady Habib 2 6 6
Omar Elkadi 0 2 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 3 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Simon Beaupain 2 6 4 10
Rishi Reddy 1 1 6 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Damien Wenger 2 6 7
Chad Kissell 0 1 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 6 6
Sherif Makhlouf 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 0 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Egill Sigurdsson 0 0 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Sidane Pontjodikromo 2 7 7
Faisal Qamar 0 5 63
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Ryan Nijboer 2 6 6
Aly Shokeir 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Mohab Hamed 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Mariano Navone 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 0 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Max Houkes 2 6 6 10
Louroi Martinez 1 75 1 4
Heren enkelspel Clay Spain M15 Madrid sets 1 2 3 4 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Kenny de Schepper 2 6 6
Miguel Perez Pena 0 3 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Michael Zhu 2 6 6
Alexandre Aubriot 0 2 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Jaime Caldes 0 2 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Benjamin Pietri 2 6 6 10
Daniel Lara Salmeron 1 77 2 7
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Miguel Damas 2 6 6
Mikel Martinez 0 2 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Zakhar Trapeznikov 2 6 6
Max Basing 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Nathan Seateun 2 6 6 10
Savva Polukhin 1 3 76 7
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Clement Tabur 2 6 6
Bruno Pujol Navarro 0 4 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Mathys Erhard 2 6 4 10
Yan Bondarevskiy 1 3 6 6
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Alejandro Garcia 2 6 7
Mario Gonzalez Fernandez 0 3 64
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Savva Polukhin 2 6 6 10
Patrick Foley 1 75 3 7
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Ivan Marrero Curbelo 0 2 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Thomas Deschamps (FRA) 2 6 6
Georgii Kravchenko 0 3 2
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Thomas Deschamps (FRA) 2 6 6
Vicente Oliver Moratalla 0 3 2
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Diego Fernandez Flores 2 3 6 10
Gian Marco Ortenzi 1 6 3 8
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Rafael Giotis 0 3 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Alejandro Moro Canas 2 4 6 10
Diego Barreto Sanchez 1 6 2 5
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Gianmarco Amatiste 2 6 6
Tomas Vaise 0 4 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Daniel Rincon 0 2 4
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Rafael Giotis 2 7 7
Xavier Gabarro 0 5 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Carles Hernandez 2 6 6
Gianmarco Amatiste 0 2 3
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Carles Hernandez 2 6 2 10
Alexis Musialek 1 2 6 8
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Eric Vanshelboim 2 6 6
Pablo Masjuan Ginel 0 0 3
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.11.20
Kwalif.
Omar Giacalone 2 6 6
Oscar Weightman 0 2 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Omar Giacalone 2 6 6
Hugo Pierre 0 4 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Mathieu Scaglia 2 6 3 10
Perry Gregg 1 3 6 7
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Adrian Oetzbach 2 6 6
Tom Schonenberg 0 4 4
30.11.20
Kwalif.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Mathieu Scaglia 0 3 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Alibek Kachmazov 0 1 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Mirko Martinez 2 6 6
Theo Arribage 0 4 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Oscar Moraing 2 6 4 10
Clement Deleersnyder 1 4 6 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Luca Potenza 2 6 6
Giuliano Benedetti 0 1 2
30.11.20
Kwalif.
Luca Potenza 2 7 7
Oscar Moraing 0 64 65
30.11.20
Kwalif.
Titouan Droguet 2 6 6
Mirko Martinez 0 4 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Titouan Droguet 1 6 0
Elyes Marouani scratch 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Oscar Weightman 2 6 6
Lazar Vojinovic 0 3 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Fausto Tabacco 2 2 6 10
Antonio Massara 1 6 2 6
30.11.20
Kwalif.
Fausto Tabacco 2 2 6 13
Adrian Oetzbach 1 6 3 11
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Liova Ajavon 2 4 7 10
Aliaksandr Liaonenka 1 6 65 8
30.11.20
Kwalif.
Giorgio Tabacco 2 6 6
Liova Ajavon 0 3 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Giorgio Tabacco 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 3 2
Heren enkelspel Clay Portugal Maia Challenger sets 1 2 3 4 5
30.11.20
1e ronde
Paolo Lorenzi 2 5 7 6
Michael Vrbensky 1 7 67 2
30.11.20
1e ronde
Henri Laaksonen 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 3
30.11.20
1e ronde
Marco Trungelliti 2 6 6
Nikola Milojevic 0 3 1
30.11.20
1e ronde
Kimmer Coppejans 2 6 7
Daniel Masur 0 2 5
30.11.20
1e ronde
Quentin Halys 2 7 3 7
Geoffrey Blancaneaux 1 5 6 5
30.11.20
1e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 3 6
Tristan Lamasine 1 3 6 2
30.11.20
1e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Nuno Borges 0 5 1
30.11.20
1e ronde
Duje Ajdukovic 2 7 6
Lorenzo Giustino 0 5 2
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Cemre Anil 2 4 6 10
Elizaveta Dementyeva 1 6 4 8
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Adriana Rajkovic 2 7 6
Melody Hefti 0 67 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Sabrina Rittberger 2 6 6
Arina Solomatina 0 4 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Diana Demidova 2 7 6
Laure Line Glaude 0 62 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Katarina Kozarov 2 6 6
Dora Olgungul 0 1 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Anhzelika Isaeva 2 6 6
Lia Karatancheva 0 2 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Polina Bakhmutkina 2 5 6 10
Tereza Dejnozkova 1 7 3 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Ilay Yoruk 2 6 6
Duru Soke 0 3 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Sofia Milatova 2 6 6
Sara Gvozdenovic 0 2 3
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Saki Imamura 2 6 1 10
Maria Sara Popa 1 2 6 4
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Jantje Tilbuerger 2 3 6 10
Ioana Zvonaru 1 6 1 8
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Anastasiya Apalikhina 0 0 2
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Elizaveta Dementyeva 1 w/o
Mercan Saygi 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Natalie Augustinova 2 4 6 10
Lara Pfeifer 1 6 3 8
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Simona Ogescu 2 6 7
Lucia Peyre 0 1 5
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Simona Ogescu 2 6 6
Kristina Milenkovic 0 3 2
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Sophie Luescher 2 6 6
Pelin Colak 0 0 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Eva Garkusha 2 6 7
Sophie Luescher 0 0 65
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Eva Garkusha 2 6 6
Aglaya Zaynieva 0 2 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Anja Wildgruber 2 6 6
Saki Imamura 0 2 4
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Lara Pfeifer 2 6 6
Selina Atay 0 1 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Alara Ayaz 2 6 6
Lara Onal 0 1 0
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Lucia Peyre 2 6 6
Iana Tishchenko 0 1 3
30.11.20
1e ronde van de kwal.
Duru Soke 2 6 6
Ceylin Ipek 0 3 2
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Rita Atik 2 6 6
Smriti Bhasin 0 1 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Jelena Stojanovic 2 6 6
Amelie Claire Montalvo Lundy 0 1 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Jennifer Luikham 2 3 7 10
Iuliia Nikitina 1 6 67 6
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Jessie Aney 2 6 6
Clara Vlasselaer 0 2 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Marie Mettraux 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 4 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Zoziya Kardava 2 6 6
Izabela Heinzova 0 3 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Zoe Howard 2 6 6
Amira Badawi 0 0 0
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Tina Cvetkovic 2 6 6
Alica Rusova 0 1 1
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Sara Akid 2 6 6
Aya El Sayed 0 3 2
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Noel Saidenova 2 6 6
Salma Abdel Rahim 0 0 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Marian Gomez Pezuela Cano 2 7 6
Saumya Vig 0 62 3
30.11.20
2e ronde van de kwal.
Aya El Aouni 2 6 6
Alisa Axyanova 0 0 1
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.11.20
Kwalif.
Chiara Catini 2 6 6
Astrid Cirotte 0 2 0
30.11.20
Kwalif.
Helena Narmont 2 6 6
Amal Gati 0 2 2
30.11.20
Kwalif.
Alina Michalitsch 2 6 6
Lola Mireille Glantz 0 1 1
30.11.20
Kwalif.
Elena Milovanovic 2 6 6
Chahd Berriri 0 2 0
30.11.20
Kwalif.
Andjela Jocovic 2 6 6
Linda Salvi 0 3 4
30.11.20
Kwalif.
Angelina Graovac 2 6 6
Nour Gueblaoui 0 4 2
30.11.20
Kwalif.
Wiem Boubaker 2 6 6
Ghalia Guizani 0 1 0
30.11.20
Kwalif.
Nikol Palecek 2 6 6 10
Giulia Crescenzi 1 0 76 5
<