WEDSTRIJD
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Aleksei Khomich | Neil Oberleitner | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Belarus
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Aleksei Khomich vs. Neil Oberleitner - onderlinge wedstrijden
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Aleksei Khomich | Neil Oberleitner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Aleksei Khomich form & Neil Oberleitner form
Aleksei Khomich - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Neil Oberleitner - laatste wedstrijden
M15 Split - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Maxime Chazal | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Maxime Chazal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Mirza Basic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |