WEDSTRIJD
16.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Marcus Mansson | Anton Chekhov | 6-2, 6-3 | Germany F15 | Carpet |
STATISTIEKEN
Sweden
16.08.95, 28 Jaar
16.08.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
Marcus Mansson vs. Anton Chekhov - onderlinge wedstrijden
16.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Marcus Mansson | Anton Chekhov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Germany F15 | Carpet |
Marcus Mansson form & Anton Chekhov form
Marcus Mansson - laatste wedstrijden
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Zielinski | 7-63, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Solanki | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-2, 6-72, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Almir Nokic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Chahoud | 2-4, - Marcus Mansson - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oslo - I. hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Bart Stevens | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Kiur Saar | 7-65, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
Germany F8 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. James Allemby | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Germany F4 - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Kohler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Spain F15 - Hard | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sweden F3 - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 0-6, 1-3, - Marcus Mansson - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.18 Kwalif. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sweden F2 - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Almir Nokic | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sweden F1 - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Patrik Brydolf | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
France F6 - I. hard | ||||
18.03.18 Kwalif. | vs. Arthur Reymond | 1-1, - Marcus Mansson - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Broge | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
France F5 - I. hard | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 4-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Italy F1 - Carpet | ||||
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Marcora | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Germany F1 - Carpet | ||||
11.01.18 2e ronde | vs. Daniel Masur | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.18 1e ronde | vs. Marvin Schaber | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.18 Kwalif. | vs. Jakob Cadonau | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Charly Zick | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pascal Streit | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Anton Chekhov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail |