WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Alisa Yakimakho | Ekaterina Suvorova | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Belarus
17.08.01, 22 Jaar
17.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.05.05, 18 Jaar
23.05.05, 18 Jaar
Alisa Yakimakho vs. Ekaterina Suvorova - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Alisa Yakimakho | Ekaterina Suvorova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Alisa Yakimakho form & Ekaterina Suvorova form
Alisa Yakimakho - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Suvorova - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | - Ekaterina Suvorova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shahd Habib | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |