WEDSTRIJD
16.06.21 | 1e ronde | Doga Turkmen | Taylor Ng | 6-2, 7-610 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Doga Turkmen | Taylor Ng | |
1e Service % | 38/72 (53%) | 60/84 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/34 (50%) | 6/24 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/84 (48%) | 28/72 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Doga Turkmen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Doga Turkmen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Doga Turkmen | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Doga Turkmen | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Doga Turkmen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Doga Turkmen | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Doga Turkmen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Doga Turkmen | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Doga Turkmen | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Doga Turkmen | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Doga Turkmen | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
7-610 |
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Doga Turkmen vs. Taylor Ng - onderlinge wedstrijden
16.06.21 | 1e ronde | Doga Turkmen | Taylor Ng | 6-2, 7-610 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Doga Turkmen form & Taylor Ng form
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Taylor Ng - laatste wedstrijden
W40 Veracruz - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Kayla Cross | 6-0, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
02.02.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.22 Halve finale | vs. Emina Bektas | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 Kwartfinale | vs. Laura Mair | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |