WEDSTRIJD
17.07.17 | 1e ronde | Greta Arn | Seone Mendez | 6-3, 6-2 | Imola | Carpet |
STATISTIEKEN
Greta Arn | Seone Mendez | |
1e Service % | 40/61 (66%) | 37/59 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 24/37 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 22/61 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Greta Arn vs. Seone Mendez - onderlinge wedstrijden
17.07.17 | 1e ronde | Greta Arn | Seone Mendez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Imola | Carpet |
Greta Arn form & Seone Mendez form
Greta Arn - laatste wedstrijden
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Katarzyna Piter | - | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | wedstrijd detail | |
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail |