WEDSTRIJD
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
29.04.03, 21 Jaar
29.04.03, 21 Jaar
Helene Scholsen vs. Yelizaveta Karlova - onderlinge wedstrijden
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Helene Scholsen form & Yelizaveta Karlova form
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Yelizaveta Karlova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.20 Kwalif. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - Yelizaveta Karlova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
12.09.18 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.18 1e ronde | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
09.04.18 1e ronde | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |