WEDSTRIJD
11.12.22 | 1e ronde | Jana Fett | Joanne Zuger | 6-2, 7-63 | Limoges | I. hard |
STATISTIEKEN
Jana Fett | Joanne Zuger | |
1e Service % | 39/61 (64%) | 57/84 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 29/57 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/84 (51%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 9 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Fett | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Fett | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jana Fett | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Joanne Zuger | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jana Fett vs. Joanne Zuger - onderlinge wedstrijden
11.12.22 | 1e ronde | Jana Fett | Joanne Zuger | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | Limoges | I. hard |
Jana Fett form & Joanne Zuger form
Jana Fett - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
06.04.24 Finale | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Halve finale | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.04.24 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |