WEDSTRIJD
21.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Julia Grabher | Kamilla Bartone | 7-63, 6-3 | Jurmala | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Grabher | Kamilla Bartone | |
1e Service % | 46/77 (60%) | 33/73 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/46 (74%) | 22/33 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/31 (39%) | 16/40 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/73 (48%) | 31/77 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/150 (54%) | 69/150 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Grabher | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Grabher | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Grabher | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Grabher | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Julia Grabher | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Julia Grabher | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Grabher | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Grabher | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Grabher | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Grabher vs. Kamilla Bartone - onderlinge wedstrijden
29.07.21 | 2e ronde | Kamilla Bartone | Julia Grabher | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | W60 Versmold | Clay |
21.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Julia Grabher | Kamilla Bartone | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Jurmala | Clay |
Julia Grabher form & Kamilla Bartone form
Julia Grabher - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
09.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 | vs. Clara Tauson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 2e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.05.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail |
Kamilla Bartone - laatste wedstrijden
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |