WEDSTRIJD
08.08.22 | 2e ronde van de kwal. | Laura Mair | Sofia Avataneo | 6-0, 6-3 | W15 Padova | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
27.01.03, 21 Jaar
27.01.03, 21 Jaar
Laura Mair vs. Sofia Avataneo - onderlinge wedstrijden
08.08.22 | 2e ronde van de kwal. | Laura Mair | Sofia Avataneo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Padova | Clay |
Laura Mair form & Sofia Avataneo form
Laura Mair - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-3, - Laura Mair - scratch | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 7-5, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sofia Avataneo - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Woydt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Giada Di Paola | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saara Aerila | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Sogomonyan | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Victoria Pohle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 7-65, 6-74, 10-4 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-73, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manal Ennaciri | 2-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Diana Chehoudi | 6-1, Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Eunji Oh | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Ivanovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marleen Tilgner | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 5-2, Maria Theodora Stancescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 4-6, 6-0, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |