WEDSTRIJD
08.06.17 | 2e ronde | Priscilla Heise | Tessah Andrianjafitrimo | 6-1, 5-7, 6-2 | Marseille | Clay |
STATISTIEKEN
Priscilla Heise | Tessah Andrianjafitrimo | |
1e Service % | 57/93 (61%) | 46/78 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/57 (60%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/36 (56%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/78 (50%) | 39/93 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/171 (54%) | 78/171 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Priscilla Heise vs. Tessah Andrianjafitrimo - onderlinge wedstrijden
06.06.18 | 2e ronde | Priscilla Heise | Tessah Andrianjafitrimo | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Singapore | Hard |
08.06.17 | 2e ronde | Priscilla Heise | Tessah Andrianjafitrimo | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | Marseille | Clay |
Priscilla Heise form & Tessah Andrianjafitrimo form
Priscilla Heise - laatste wedstrijden
W60 Croissy - I. hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
16.03.19 Halve finale | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.19 Kwartfinale | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-1, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
Petange - I. hard | ||||
29.10.18 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Poitiers - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 Kwalif. | vs. Lou Brouleau | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Magalie Girard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
14.08.18 Kwalif. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Singapore - Hard | ||||
13.06.18 2e ronde | vs. Risa Ozaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Singapore - Hard | ||||
07.06.18 Kwartfinale | vs. Haruka Kaji | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.18 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Jessy Rompies | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint Gaudens - Clay | ||||
16.05.18 2e ronde | vs. Sherazad Reix | - | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Tessah Andrianjafitrimo - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |