WEDSTRIJD
15.02.23 | 1e ronde | Shavit Kimchi | Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Shavit Kimchi | Vlada Ekshibarova | |
1e Service % | 60/91 (66%) | 58/88 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/60 (63%) | 29/58 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/31 (35%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/88 (52%) | 42/91 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/179 (53%) | 84/179 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shavit Kimchi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shavit Kimchi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shavit Kimchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shavit Kimchi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shavit Kimchi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Shavit Kimchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shavit Kimchi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shavit Kimchi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shavit Kimchi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shavit Kimchi vs. Vlada Ekshibarova - onderlinge wedstrijden
15.02.23 | 1e ronde | Shavit Kimchi | Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
16.05.18 | 2e ronde | Vlada Ekshibarova | Shavit Kimchi | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Tiberias | Hard |
Shavit Kimchi form & Vlada Ekshibarova form
Shavit Kimchi - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Vlada Ekshibarova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |