Robin Stanek vs. Petr Hajek 22.06.2020

Robin Stanek vs. Petr Hajek 22.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

22.06.201e rondeRobin Stanek Petr Hajek 6-3, 6-3 All Lower Clay

STATISTIEKEN

6-3

Robin Stanek
Czech Republic
03.01.95, 25 Jaar




645
33
78541 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
12.03.97, 23 Jaar




869
15
22977 $
Petr Hajek
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Robin Stanek vs. Petr Hajek - onderlinge wedstrijden

22.06.201e rondeRobin StanekPetr Hajek6-3, 6-3 wedstrijd detail All Lower Clay
05.11.19Kwalif.Robin StanekPetr Hajek6-2, 6-4 wedstrijd detailCzech Republic M15 Prague I. hard
31.10.181e rondeRobin StanekPetr Hajek7-63, 6-3 wedstrijd detailCzech Republic Czech Republic Carpet
26.10.172e rondePetr HajekRobin Stanek6-4, 5-7, 7-5 wedstrijd detailCzech Republic Czech Republic Carpet

Robin Stanek - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
30.07.20
1e ronde
vs. Jonas Forejtek4-6, - Robin Stanek - scratchnederlaagwedstrijd detail
29.07.20
1e ronde
vs. Zdenek Kolar5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
28.07.20
1e ronde
vs. Dominik Recek7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
27.07.20
1e ronde
vs. Jan Jermar6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
23.07.20
1e ronde
vs. Vitaliy Sachko6-4, 3-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
17.07.20
1e ronde
vs. Ondrej Styler4-1, Ondrej Styler - scratchoverwinningwedstrijd detail
16.07.20
1e ronde
vs. Adam Pavlasek0-6, 6-2, 7-66 overwinningwedstrijd detail
14.07.20
1e ronde
vs. Dalibor Svrcina6-3, 5-7, 11-9 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Jaroslav Pospisil4-6, 6-3, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Petr Hajek6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
23.02.20
Finale
vs. Pablo Vivero Gonzalez3-6, - Robin Stanek - scratchnederlaagwedstrijd detail
22.02.20
Halve finale
vs. Jacopo Berrettini7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
21.02.20
Kwartfinale
vs. Daniil Glinka6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
20.02.20
2e ronde
vs. Jose Fco. Vidal Azorin7-67, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.02.20
1e ronde
vs. Evgeny Philippov6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany M25 Nussloch - Carpet
23.01.20
2e ronde
vs. Jonas Forejtek7-62, 5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Tim Handel6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
20.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Johann Willems7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
20.01.20
Kwalif.
vs. Marvin Moeller1-6, 7-68, 10-6 overwinningwedstrijd detail
19.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Aloys Johannes Willem Van Baal6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Milovice - I. hard
14.11.19
2e ronde
vs. Oleksii Krutykh1-6, - Robin Stanek - scratchnederlaagwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Antonin Stepanek4-6, 6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Prague - I. hard
07.11.19
2e ronde
vs. Manuel Guinard7-67, 4-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Yvo Panak6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
05.11.19
Kwalif.
vs. Petr Hajek6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
04.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tomas Vanko6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Opava - Carpet
02.11.19
Halve finale
vs. David Poljak3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
01.11.19
Kwartfinale
vs. Michal Konecny6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
31.10.19
2e ronde
vs. Aldin Setkic6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
30.10.19
1e ronde
vs. Uladzimir Ignatik7-64, 6-75, 7-61 overwinningwedstrijd detail

Petr Hajek - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
22.06.20
1e ronde
vs. Robin Stanek3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
12.03.20
2e ronde
vs. Alessandro Petrone- Petr Hajek - niet aangetreden nederlaagwedstrijd detail
11.03.20
1e ronde
vs. Kristof Minarik6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
04.03.20
1e ronde
vs. David Pichler6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia M15 Trnava - I. hard
25.02.20
Kwalif.
vs. Pavel Shumeiko3-6, 6-3, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
24.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Anatoliy Voloshyn6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Oberhaching - I. hard
16.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Amer Naow1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Patric Prinoth7-66, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
28.01.20
1e ronde
vs. Alexander Shevchenko0-6, 0-2, - Petr Hajek - scratchnederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
22.01.20
1e ronde
vs. Alexander Shevchenko2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
17.01.20
Kwartfinale
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
16.01.20
2e ronde
vs. Duje Kekez7-5, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.01.20
1e ronde
vs. Hanyi Liu6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Milovice - I. hard
14.11.19
2e ronde
vs. Martin Krumich7-64, 0-6, 1-3, - Petr Hajek - scratchnederlaagwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Tomas Jirousek2-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Prague - I. hard
05.11.19
Kwalif.
vs. Robin Stanek2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Dominik Recek5-7, 6-4, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Opava - Carpet
29.10.19
Kwalif.
vs. Domagoj Biljesko6-4, 5-7, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
28.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Evzen Holis7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
24.10.19
2e ronde
vs. Daniel Michalski2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
23.10.19
1e ronde
vs. Giovanni Calvano6-1, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
16.10.19
1e ronde
vs. Giorgio Ricca7-5, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
09.10.19
1e ronde
vs. Anis Ghorbel3-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary M15 Baja - Clay
15.08.19
1e ronde
vs. Daniel Paty1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Bad - Clay
24.07.19
2e ronde
vs. Dominik Boehler1-6, - Petr Hajek - scratchnederlaagwedstrijd detail
23.07.19
1e ronde
vs. Patrick Mayer (GER)6-2, 7-66 overwinningwedstrijd detail
Slovakia M15 Piestany - Clay
18.07.19
2e ronde
vs. Marko Miladinovic3-6, 6-2, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.07.19
1e ronde
vs. Tomas Vanko6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Poland M15 Wroclaw - Clay
02.07.19
1e ronde
vs. Michal Dembek4-6, 6-3, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
24.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Dominik Kellovsky6-3, 3-6, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
<