WEDSTRIJD
08.05.18 | 1e ronde | Nicolae Frunza | Ondrej Krstev | 6-0, 6-0 | Hungary F1 | Clay |
STATISTIEKEN
Nicolae Frunza | Ondrej Krstev | |
1e Service % | 29/36 (81%) | 22/41 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 9/22 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/7 (43%) | 5/19 (26%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/41 (66%) | 11/36 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Ondrej Krstev | |
4-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15, 40-30 | ||
Nicolae Frunza | 2-0 | |
Nicolae Frunza | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolae Frunza vs. Ondrej Krstev - onderlinge wedstrijden
08.05.18 | 1e ronde | Nicolae Frunza | Ondrej Krstev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Hungary F1 | Clay |
18.04.16 | Kwalif. | Nicolae Frunza | Ondrej Krstev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Hungary F1 | Clay |
Nicolae Frunza form & Ondrej Krstev form
Nicolae Frunza - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
03.07.22 Finale | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.22 Halve finale | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.22 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.22 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.22 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.22 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.22 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Ondrej Krstev - laatste wedstrijden
M15 Litija - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |