WEDSTRIJD
29.06.15 | 1e ronde | Sabrina Bamburac | Anke Poncelet | 6-4, 6-4 | La Possession | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Sabrina Bamburac vs. Anke Poncelet - onderlinge wedstrijden
29.06.15 | 1e ronde | Sabrina Bamburac | Anke Poncelet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | La Possession | Hard |
Sabrina Bamburac form & Anke Poncelet form
Sabrina Bamburac - laatste wedstrijden
Nottingham - Hard | ||||
20.09.16 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 0-1, - Sabrina Bamburac - scratch | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
06.07.16 1e ronde | vs. Clemence Fayol | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
29.06.16 1e ronde | vs. Siyu Chen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Siyu Chen | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
15.06.16 1e ronde | vs. Xiaoxi Zhao | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.06.16 2e ronde | vs. Petra Januskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.16 1e ronde | vs. Claudia Franze | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
27.04.16 1e ronde | vs. Sandra Zaniewska | 2-6, 0-4, - Sabrina Bamburac - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
20.04.16 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 0-6, - Sabrina Bamburac - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
13.04.16 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.16 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 0-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Wulcan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
06.04.16 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Wirral - I. hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mollie Crouch | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bath - I. hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina N Smith | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Loughborough - I. hard | ||||
02.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie-Rose Griffiths | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Anastasiya Saitova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
14.09.15 1e ronde | vs. Madrie Le Roux | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Cristiana Miruna Tudor | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
31.08.15 2e ronde | vs. Yuanyi Yu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.15 1e ronde | vs. Anastasia Rudakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
24.08.15 1e ronde | vs. Alexandra Walters | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.08.15 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.08.15 Kwalif. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.08.15 Kwalif. | vs. Angelina Skidanova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Anke Poncelet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.15 2e ronde | vs. Fiona Codino | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 1e ronde | vs. Caitlin Herb | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Kayla Rizzolo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.06.14 1e ronde | vs. Anna Morgina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Anke Poncelet - laatste wedstrijden
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | - Anke Poncelet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Anastasia Smirnova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janneke Wikkerink | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Anna Klasen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Sabrina Bamburac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Ofri Lankri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Loreto Alonso Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Doroteja Eric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rovereto - Clay | ||||
28.07.14 Kwalif. | vs. Marine Sorg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nina-Isabella Scholten | 1-0, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 2e ronde | vs. Giulia Sussarello | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 1e ronde | vs. Ange Hermine Jessica Ndjayeno Gemegah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andrezieux Boutheon - I. hard | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Arantxa Andrady | 2-5, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 Kwalif. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde | vs. Jasmin Steinherr | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |