WEDSTRIJD
04.07.16 | 1e ronde van de kwal. | Laura Heinrichs | Anke Poncelet | - niet aangetreden | Brussels | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Laura Heinrichs vs. Anke Poncelet - onderlinge wedstrijden
04.07.16 | 1e ronde van de kwal. | Laura Heinrichs | Anke Poncelet | Anke Poncelet - niet aangetreden | wedstrijd detail | Brussels | Clay |
Laura Heinrichs form & Anke Poncelet form
Laura Heinrichs - laatste wedstrijden
Rotterdam - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Jonna Schroeder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.18 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.18 1e ronde | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-71, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.18 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
26.03.18 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.03.18 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.18 1e ronde | vs. Mia Eklund | 7-64, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.18 Kwalif. | vs. Maria Jespersen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
15.03.18 2e ronde | vs. Lisa Sabino | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.18 1e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.18 Kwalif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Cvorovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
26.09.17 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Girbau Romero | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.17 Kwalif. | vs. Jelena Simic | 2-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
18.09.17 Kwalif. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ciccone | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Middelkerke - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
14.07.17 Kwartfinale | vs. Melanie Klaffner | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.07.17 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.17 1e ronde | vs. Stephanie Petit | 4-3, Stephanie Petit - scratch | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Zoe Hives | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anke Poncelet - laatste wedstrijden
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | - Anke Poncelet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Anastasia Smirnova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janneke Wikkerink | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Anna Klasen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Sabrina Bamburac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Ofri Lankri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Loreto Alonso Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Doroteja Eric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rovereto - Clay | ||||
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.14 Kwalif. | vs. Marine Sorg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nina-Isabella Scholten | 1-0, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 2e ronde | vs. Giulia Sussarello | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 1e ronde | vs. Ange Hermine Jessica Ndjayeno Gemegah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andrezieux Boutheon - I. hard | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Arantxa Andrady | 2-5, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.13 Kwalif. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |