WEDSTRIJD
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Sara Lanca | Ekaterina Burenina | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
18.12.04, 19 Jaar
18.12.04, 19 Jaar
Sara Lanca vs. Ekaterina Burenina - onderlinge wedstrijden
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Sara Lanca | Ekaterina Burenina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Sara Lanca form & Ekaterina Burenina form
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Burenina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. June Bjork | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dement | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenzy Ramy | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Braslavskaya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 0-4, - Ekaterina Burenina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Jankovic | 6-76, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Sarcev | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, Emira Stafford - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Khaydarshina | 7-65, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail |