M15 St. Petersburg 2021 livescore, live uitslagen

M15 St. Petersburg live, $15K

Heren enkelspel I. hard Russia M15 St. Petersburg sets 1 2 3 4 5
11.04.21
Finale
Ivan Nedelko 2 2 7 6
Illya Beloborodko 1 6 5 4
10.04.21
Halve finale
Ivan Nedelko 2 2 6 6
Alexander Cozbinov 1 6 4 3
10.04.21
Halve finale
Illya Beloborodko 2 7 6
Jan Satral 0 5 3
09.04.21
Kwartfinale
Ivan Nedelko 2 6 6
Sarp Agabigun 0 1 4
09.04.21
Kwartfinale
Jan Satral 2 6 6
Aristarkh Safonov 0 4 2
09.04.21
Kwartfinale
Alexander Cozbinov 2 6 6 6
Artem Dubrivnyy 1 4 73 3
09.04.21
Kwartfinale
Illya Beloborodko 2 7 2 6
Yanki Erel 1 62 6 3
07.04.21
2e ronde
Illya Beloborodko 1 w/o
Gijs Brouwer 0
08.04.21
2e ronde
Ivan Nedelko 2 6 6
Simon Freund 0 2 4
08.04.21
2e ronde
Jan Satral 2 6 6
Daniil Glinka 0 4 3
08.04.21
2e ronde
Sarp Agabigun 2 6 6
Alexey Zakharov 0 2 4
08.04.21
2e ronde
Alexander Cozbinov 2 2 6 6
Evgeny Tyurnev 1 6 3 2
08.04.21
2e ronde
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Maxim Ratniuk 0 2 1
08.04.21
2e ronde
Yanki Erel 2 6 6
Konstantin Kravchuk 0 4 1
08.04.21
2e ronde
Aristarkh Safonov 2 6 7
Matic Spec 0 3 5
06.04.21
1e ronde
Konstantin Kravchuk 2 6 4 6
Marat Sharipov (RUS) 1 4 6 2
06.04.21
1e ronde
Ivan Nedelko 2 6 6
Petr Bar Biryukov 0 3 1
06.04.21
1e ronde
Jan Satral 2 6 6
Alexandr Binda 0 2 1
06.04.21
1e ronde
Maxim Ratniuk 1 6 3
Igor Kudriashov scratch 0 0 0
06.04.21
1e ronde
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Vladimir Ivanov 0 1 4
06.04.21
1e ronde
Artem Dubrivnyy 2 7 6
Jakub Paul 0 5 1
06.04.21
1e ronde
Daniil Glinka 2 6 6
Daniil Golubev 0 0 0
06.04.21
1e ronde
Aristarkh Safonov 2 4 6 7
Alexander Wolfschmidt 1 6 1 5
07.04.21
1e ronde
Matic Spec 2 6 6
Savriyan Danilov 0 3 2
07.04.21
1e ronde
Sarp Agabigun 2 6 6
Aleksei Abazov 0 0 0
07.04.21
1e ronde
Alexander Cozbinov 2 6 6
Boris Pokotilov 0 0 0
07.04.21
1e ronde
Simon Freund 2 7 6
Alexander Igoshin 0 5 1
07.04.21
1e ronde
Gijs Brouwer 2 6 4 7
Patrik Rikl 1 2 6 5
07.04.21
1e ronde
Yanki Erel 2 6 6
Ivan Davydov 0 2 3
07.04.21
1e ronde
Alexey Zakharov 2 6 1 6
Naoki Tajima 1 3 6 3
07.04.21
1e ronde
Illya Beloborodko 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 3 1
05.04.21
Kwalif.
Ivan Nedelko 2 6 6
Martin Borisiouk 0 2 1
05.04.21
Kwalif.
Matic Spec 2 7 7
Constantin Bittoun Kouzmine 0 63 65
05.04.21
Kwalif.
Sarp Agabigun 2 6 6
Igor Trunov 0 0 2
05.04.21
Kwalif.
Maxim Ratniuk 2 6 6 12
Timur Kiuamov 1 4 75 10
05.04.21
Kwalif.
Daniil Glinka 2 6 6
Yannik Steinegger 0 2 2
05.04.21
Kwalif.
Yanki Erel 2 7 6
Dominik Recek 0 5 2
05.04.21
Kwalif.
Illya Beloborodko 1 1 6
Alexander Vasilenko scratch 0 6 5
05.04.21
Kwalif.
Alexandr Binda 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 2 4
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Ivan Nedelko 2 6 6
Sergei Pogosian 0 1 1
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Matic Spec 2 6 6
Semen Voronin 0 4 3
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Alexander Vasilenko 2 6 6
Victor Gurevich 0 0 0
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Sarp Agabigun 2 6 6
Klim Kozyrev 0 3 0
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Timur Kiuamov 2 6 6
Alexander Stepin 0 4 3
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Dominik Recek 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 4 2
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Maxim Ratniuk 2 6 6
Maksim Starostin 0 4 0
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 1 6 10
Jaimee Floyd Angele 1 6 1 7
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Martin Borisiouk 2 6 6
Matvey Minin 0 3 4
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Daniil Glinka 2 7 6
Stepan Pecak 0 5 1
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Leonid Sheyngezikht 2 6 6
Alafia Ayeni 0 4 2
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Yanki Erel 2 6 7
Mert Alkaya 0 1 5
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Yannik Steinegger 2 6 6
Egor Noskin 0 1 4
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Illya Beloborodko 2 6 6
Pavel Shchaya-Zubrov 0 2 0
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Igor Trunov 2 1 6 10
Alexander Zgirovsky 1 6 3 7
04.04.21
1e ronde van de kwal.
Alexandr Binda 2 4 7 10
Glenn Smits 1 6 5 8
Heren dubbelspel I. hard Russia M15 St. Petersburg sets 1 2 3 4 5
10.04.21
Finale
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 6 7
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 0 4 5
09.04.21
Halve finale
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 7 6
Jakub Paul/Yannik Steinegger 0 65 2
09.04.21
Halve finale
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 2 6 6
Sergei Pogosian/Leonid Sheyngezikht 0 4 1
07.04.21
Kwartfinale
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 1 w/o
Gijs Brouwer/Glenn Smits 0
08.04.21
Kwartfinale
Jakub Paul/Yannik Steinegger 2 6 6
Alexandr Binda/Matvey Minin 0 0 2
08.04.21
Kwartfinale
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 7 6
Artem Dubrivnyy/Boris Pokotilov 0 67 4
08.04.21
Kwartfinale
Sergei Pogosian/Leonid Sheyngezikht 2 6 7
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev 0 1 612
06.04.21
1e ronde
Gijs Brouwer/Glenn Smits 2 6 6
Petr Bar Biryukov/Nikolai Murzaev 0 2 2
06.04.21
1e ronde
Alexander Cozbinov/Simon Freund 2 6 7
Ivan Davydov/Timur Kiuamov 0 3 5
06.04.21
1e ronde
Artem Dubrivnyy/Boris Pokotilov 2 6 6
Aleksei Abazov/Daniel Ibragimov 0 2 2
06.04.21
1e ronde
Naoki Tajima/Alexey Zakharov 2 6 6
Sarp Agabigun/Yanki Erel 0 4 1
07.04.21
1e ronde
Jakub Paul/Yannik Steinegger 2 3 6 10
Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk 1 6 3 6
07.04.21
1e ronde
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev 2 7 6
Ivan Nedelko/Pavel Shchaya-Zubrov 0 61 2
07.04.21
1e ronde
Alexandr Binda/Matvey Minin 2 4 7 10
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 1 6 5 5
07.04.21
1e ronde
Sergei Pogosian/Leonid Sheyngezikht 2 6 6 10
Savriyan Danilov/Daniil Glinka 1 1 72 4
<