WEDSTRIJD
23.01.19 | 2e ronde | Agnes Bukta | Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | W15 Stuttgart | I. hard |
STATISTIEKEN
Agnes Bukta | Lara Schmidt | |
1e Service % | 64/93 (69%) | 53/89 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/64 (44%) | 27/53 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/29 (59%) | 11/36 (31%) |
Benutte Breakpoints | 9/19 (47%) | 8/15 (53%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/89 (57%) | 48/93 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/182 (53%) | 86/182 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Agnes Bukta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Agnes Bukta | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Agnes Bukta | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Bukta | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Bukta | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agnes Bukta | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Agnes Bukta | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Agnes Bukta | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Bukta | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Agnes Bukta vs. Lara Schmidt - onderlinge wedstrijden
23.01.19 | 2e ronde | Agnes Bukta | Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Stuttgart | I. hard |
Agnes Bukta form & Lara Schmidt form
Agnes Bukta - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
24.01.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.11.18 Halve finale | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.18 Kwartfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.18 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Lara Schmidt - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |