WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Draginja Vukovic | Agnes Bukta | 6-4, 6-1 | W60 Istanbul | Hard |
STATISTIEKEN
Draginja Vukovic | Agnes Bukta | |
1e Service % | 33/47 (70%) | 30/54 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/14 (36%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/54 (56%) | 20/47 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/101 (56%) | 44/101 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Draginja Vukovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Draginja Vukovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Draginja Vukovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Draginja Vukovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Draginja Vukovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Draginja Vukovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Draginja Vukovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Draginja Vukovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Draginja Vukovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Draginja Vukovic vs. Agnes Bukta - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Draginja Vukovic | Agnes Bukta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Istanbul | Hard |
Draginja Vukovic form & Agnes Bukta form
Draginja Vukovic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Agnes Bukta - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
24.01.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.11.18 Halve finale | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.18 Kwartfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.18 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |