INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Iva Primorac vs. Aleksandra Pospelova - onderlinge wedstrijden
30.11.18 | 1e ronde | Aleksandra Pospelova | Iva Primorac | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Iva Primorac form & Aleksandra Pospelova form
Iva Primorac - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Aleksandra Pospelova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.06.23 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |