WEDSTRIJD
06.10.23 | Kwartfinale | Tamara Curovic | Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | W15 Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Tamara Curovic | Anastasia Safta | |
1e Service % | 24/41 (59%) | 46/57 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 21/46 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 3/11 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/57 (58%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Safta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 15-40, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anastasia Safta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Anastasia Safta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Curovic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Anastasia Safta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anastasia Safta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Safta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anastasia Safta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anastasia Safta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Curovic vs. Anastasia Safta - onderlinge wedstrijden
06.10.23 | Kwartfinale | Tamara Curovic | Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Bad | Clay |
Tamara Curovic form & Anastasia Safta form
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |
Anastasia Safta - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 3-5, - Anastasia Safta - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 1-2, - Anastasia Safta - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 7-67, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Lopata | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Marion Viertler | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |